Witamy serdecznie absolwentów szkoleń na diagnostów SKP organizowanych przez nasz ośrodek!

Na tej stronie macie Państwo możliwość wielokrotnie przećwiczyć i sprawdzić aktualny poziom zdobytej wiedzy przed egzaminem kwalifikacyjnym. Zrealizowane jest to przy pomocy banku zawierającego blisko 1200 przykładowych pytań egzaminacyjnych z pośród których są generowane losowo przez system testy, zawierające po 30 pytań dla kursu podstawowego oraz po 5 pytań dla każdego z szkoleń specjalistycznych. Pytania przy odpowiedzi mają podaną swoją interpretacje prawną.

Dostęp do aplikacji ograniczona jest czasowo do 3 miesięcy od momentu wysłania do Państwa wiadomości ze startowym hasłem.

Po upływie tego okresu oczywiście dostęp naszym absolwentom będzie przedłużany do momentu zdania z wynikiem pozytywnym egzaminu kwalifikacyjnego. Należy jedynie przesłać wiadomość - wniosek o przedłużenie dostępu na nasz adres: ptim@simp.pl, przy czym należy załączyć informację z TDT o ustalonym terminie egzaminu. 

Bank pytań jest na bieżąco aktualizowany w związku z zmieniającymi się przepisami i dodawane są też nowe pytania, które przynosi nam życie.

W bloku "Szkolenie  podstawowe" znajduje się również ponad 30  przykładowych pytań opisowych wraz z ich odpowiedziami.

Dodatkowo w poszczególnych blokach kursów udostępniono naszym absolwentom tematycznie pogrupowane, aktualne akty prawne i liczne materiały pomocnicze do pracy diagnostów SKP.

Życzymy przyjemnej pracy przy pomocy aplikacji e-learningowej Moodle, powodzenia na egzaminie oraz zadowolenia w pracy na stanowisku diagnosty!

Wykładowcy                                                                                           

Ośrodka Rzeczoznawstwa i Szkoleń SIMP-AUTOMEX


Uwaga !

Prosimy uprzejmie naszych kursantów o przesyłanie tekstów pytań z jakimi spotykają się na egzaminach na e-mail ptim@simp.pl . Pozwoli nam to wzbogacić nasz serwer a w  nagrodę osobom tym zostanie przedłużony dostęp do naszego serwera .

  Aktualności

  Nowe edycje szkoleń na diagnostów i nowe pytania TDT

  Napisane przez: Piotr Gębiś ( )

  Informujemy,że po ograniczeniach spowodowanych pandemią nasz Ośrodek  dokończył zawieszone edycje szkoleń i rozpoczyna kolejne nowe szkolenia dla diagnostów. Szczegółowe terminy szkoleń znajdą Państwo na naszej stronie www.simp.edu.pl w zakładce Szkolenia na diagnostów. Równocześnie na naszej platformie moodle dostępne są już 3 nowe pytania opisowe oraz dodano kilka nowych pytań testowych wraz z opracowanymi do nich odpowiedzi,które pojawiły się na egzaminach kwalifikacyjnych TDT w lipcu i sierpniu br. 

  Pozdrawiam

  Piotr Gębiś

  SIMP -AUTOMEX

  Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń


  Szkolenia na diagnostów w okresie epidemi

  Napisane przez: Piotr Gębiś ( )

  Informujemy,że w związku z trwającymi ograniczeniami  związanymi z epidemią od 13.03.20 do odwołania zawieszamy prowadzenia zajęć podczas trwających aktualnie szkoleń na diagnostów w Gliwicach, Łańcucie i Łęgu Tarnowskim. Prosimy naszych kursantów o wykorzystanie obecnego czasu na przyswajanie wiedzy z Niezbędnika diagnosty SKP i pisanie zadanych prac kontrolnych.

  Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia

  Piotr Gębiś

  SIMP -AUTOMEX

  Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń

  Drogomierz

  Napisane przez: Piotr Gębiś ( )

  W zakładce - Szkolenie z zakresu badań dodatkowych i badania pojazdów SAM została dodana Informacja nt wykonywania badania - odczytu drogomierzy. Zapraszam do lektury.

  Starsze tematy...